home-hero-image.png

חופש פעולה
לעסק שלך

דיגיטלי, מהיר, הוגן ומשתלם - bizi מאפשרת לעסק שלך לצמוח עם קו אשראי בזמינות מיידית ובהתאמה אישית. בדיוק כמו שעסקים קטנים ובינוניים צריכים.

orshi.png
blue_vine.png
hafenix.png

בשיתוף:

bizi פועלת ברישיון למתן אשראי-מורחב שמספרו 63565 ובפיקוח של רשות שוק ההון, ביטוח וחסכון

shuki-hon-logo.png

ללא עמלות. מהיר ומיידי. חברה עם גב חזק.

תהליך פשוט ומהיר, 100% דיגיטלי וללא עמלות והכסף שלך!

main ill (1).png

איך זה עובד?

ill1.png

הכירו את רוני

לרוני יש חנות מגניבה לעציצים

אחרי כ 5 שנים הוא החליט לשפץ את ההחנות, אך לצערו ביום יום הוא עמוס מעל הראש ואין לו את הזמן לעזוב את הסוקולנטים וללכת לבנק

 

הוא פתח חשבון בביזי ב-10 דק׳ בקלות

ברישום ל bizi רוני מילא שאלון היכרות קצר והעלה מספר מסמכים בסיסיים, בסופו קיבל הצעה לקו אשראי בגובה 150 אש"ח, ללא התחייבות וללא עלות מצידו

ill2.png
ill3.png

שעתיים אח"כ רוני מושך מקו האשראי רק כמה שנדרש לשיפוץ

הוא משך לעצמו בקלות 70,000 ₪ בשביל השיפוץ, אותם יחזיר ב-12 תשלומים (או אפילו קודם, ובלי קנס!). הוא רגוע כי יש לו יתרה בקו עליה הוא לא משלם עמלות וממנה ימשוך מתי וכמה שיצטרך

ill 4.png

שאלות נפוצות

איך עובד קו אשראי?

איך עובד קו אשראי?

קו אשראי הוא כסף זמין שמשוריין לטובת העסק שלך לניצול מיידי. קו אשראי = 100% שליטה בידיים שלך, אפשר למשוך מתי שצריך 24/7 בלחיצת כפתור ובלי לדבר עם אף אחד . כל על עוד קו האשראי שלך פעיל והנתונים מהעו"ש שהעלית עדכניים, אפשר יהיה למשוך ממנו, בכל שעה ומכל מקום, והכסף יעבור מיידית לחשבון הבנק של העסק. חשוב לדעת שהקו מתחדש כל הזמן, כך שברגע שהתחלת להחזיר את הסכום שלקחת, אפשר לחזור ולהשתמש בקו שוב ושוב ושוב – כל זה בלחיצת כפתור ובלי להגיש בקשה מחדש.

כמה כסף נוכל להציע לך?

כמה כסף נוכל להציע לך?

בזמן פתיחת קו האשראי נשאל אותך מהו קו האשראי שיתאים לך. את הסכום הזה נבדוק לפי דירוג האשראי שלך ונתוני הפעילות בעסק. נפנה למאגר האשראי של משרד האוצר (חובה רגולטורית של כל מי שנותן הלוואה בארץ) ונפעיל את הכלים הטכנולוגיים שלנו שיעריכו את הפעילות העסקית. קו האשראי יוכל להיות בדיוק הסכום שביקשת וגם גבוה או נמוך יותר. בכל מקרה, הסכום שנוכל לאשר יהיה זמין לשימושך במיידי. 

איך מתחילים?

איך מתחילים?

עם ביזי, הכל קורה אונליין. תהליך האישור הוא חד פעמי ולוקח 10 דקות. מהרגע הזה, אפשר למשוך את הכסף בלחיצת כפתור בכל שעה.

כדי לפתוח קו אשראי צריך להיות הבעלים של עסק פעיל ב-12 החודשים האחרונים. זה יכול להיות עוסק פטור, מורשה או חברה בע"מ. בתהליך הרישום נצטרך לסרוק תעודה מזהה (ת.ז. או רישיון נהיגה) ואת פירוט תנועות עו"ש בחשבון העסקי ב-12 החודשים האחרונים. זאת הדרך שלנו להכיר אותך קצת יותר ולדעת למי אנחנו עומדים להלוות את הכסף. 

כמה השירות יעלה?

כמה השירות יעלה?

קודם כל, צריך לדעת מה עולה. עם ביזי, אין דמי הקמה, אין קנסות פירעון מוקדם או עמלות כלשהן. למעשה, עם ביזי אפשר למשוך גם את הסכום המדויק שרוצים, ולא את הסכום שחברת האשראי רוצה לתת לך או את הצ'ק שאין בררה אלא לנכות עכשיו. כן, המודל שלנו פשוט - משלמים רק על הסכום שמושכים והעלות להלוואה תהיה P+5%. המודל הזה בעצם מוזיל לך את עלויות האשראי בהשוואה לבנקים ולמוסדות אחרים! איך? הכנו טבלה השוואתית

 
 

עוד עלינו

נעים מאוד, אנחנו bizi

את bizi מוביל צוות עם ניסיון של שנים בתחום הבנקאות והשירות בישראל. יחד, עזרנו למאות אלפי עסקים ברחבי הגלובוס בקבלת קו אשראי.
מאחורי
bizi עומדות חברת הפניקס, BlueVine האמריקאית ואורשי.

אנחנו כאן כדי לעזור לעסק שלך לזוז מהר יותר קדימה. כדי להזרים לו כסף כשצריך, ולתת לך ראש שקט בכל שאר הזמן. קווי האשראי שלנו כוללים כלים דיגיטליים מתקדמים שהופכים את ההצעות שלנו למהירות, מדויקות ואישיות. 

מאחורי bizi עומדים משקיעים ועובדים בעלי ניסיון רב שנים

orshi logo.png
bluevine logo.png
phoenix logo.png

bizi שומרת על המידע שלך.

icon.png

bizi פועלת ברישיון למתן אשראי-מורחב שמספרו
63565 ובפיקוח של רושת שוק ההון, ביטוח וחסכון.

finance market logo.png

האנשים מאחורי bizi

pink bg.png
shani.png
quote.png
linkedin.png

לשעבר CFO ב-Optimove

אני מאמינה שכל הצלחה מתחילה מאנשים מעולים. בחרתי להצטרף לביזי בגלל צוות מדהים וחדור מטרה אחת: להביא בשורה חדשה לעסקים הקטנים בישראל.

text bg.png

שני זמיר

מנהלת כללית

green bg.png
saar.png
quote.png
linkedin.png

בבנק הפועלים CDO לשעבר

הצטרפתי ל-bizi כדי להוביל יחד עם הצוות הנהדר שלנו את המהפיכה הדיגיטלית ולפתח את פתרונות המימון שמגיעים לעסקים הקטנים בישראל. זה נכון לגבי העסק הקטן של ההורים שלי, ללקוחות שלהם ולכל העצמאים ובעלי העסקים הקטנים בישראל.

text bg.png

סער זכריש

מנהל תפעול

purple bg.png
ido.png
quote.png
linkedin.png

לשעבר CRO ב-BlueVine, חברה אמריקאית מובילה לפתרונות פיננסים לעסקים

גדלתי בבית שניהל עסק משפחתי, הקריירה שלי ב-BlueVine הובילה אותי לעזור לאלפי עסקים קטנים בארצות הברית. מכל הסיבות האלה היה לי חשוב לייבא את הרעיונות שמצליחים בחו"ל לארץ ולעזור לכמה שיותר עסקים לשגשג ולצמוח.

text bg.png

עדו לוסטיג

מנכ״ל ומייסד

green bg.png
avner.png
quote.png
linkedin.png

לשעבר מנהל סיכונים ו-CRO בגמא מקבוצת הפניקס

הצטרפתי לביזי מתוך שליחות לתרום בצורה משמעותית לצמיחה ושגשוג של עסקים בישראל. מניסיוני בתפקידי ניהול סיכונים, אני מבין עד כמה קו אשראי מותאם ספציפית עבורכם הוא שירות שמוריד המון חסמים, לחץ והתחייבויות.

text bg.png

אבנר אופנהיים

מנהל הסיכונים

purple bg.png
irit.png
quote.png
linkedin.png

לשעבר מנהלת מוצרי מובייל ללקוחות פרטיים בבנק הפועלים

הצטרפתי לביזי כי אני מאמינה שללקוח מגיע לקבל מוצר מעולה, שנבנה סביב הצרכים, קצב החיים וההתנהלות העסקית שנוחה לו. כדי שזה יקרה, אני מאמינה שצריך לעשות דברים אחרת – גם בקצב וגם בכוונה. בביזי מצאתי את האנשים, את הכוונה ואת הנכונות לעשות דברים אחרת.

text bg.png

עירית מילוא

מנהלת המוצר

pink bg.png
amir storm.png
quote.png
linkedin.png

כמי שמוביל את הטכנולוגיה שמאחורי המהפכה של ביזי, אני מאמין שאנחנו בפתחה של מהפכה שבה לקוחות של ביזי יהנו משירותים פיננסים במהירות ואיכות שלא נראו בישראל. אני מאמין שכל הטוב הזה צריך להגיע אליכם באריזה יפה ונוחה לשימושכם. 

text bg.png

אמיר סטורם

מנהל הפיתוח

purple bg.png
avihai.png
quote.png
linkedin.png

תפקיד קודם: פיתוח בחיל האויר

הצטרפתי לביזי כדי שכל חלום שיש לבעלי עסקים בישראל להתרחב ולגדול, יהפוך למציאות. לעזור ליזמות, לעצמאות ולעסקים ישראליים זאת סיבה טובה להמשיך ולעבוד קשה.

text bg.png

אביחי כהן

מפתח Full Stack

pink bg.png
shai.png
quote.png
linkedin.png

תפקיד קודם: full stack engineer בחברת סייבר

המטרה שלי היא להיות חלק ממוצר פורץ דרך שיתן ללקוח חוויה יעילה ונוחה. מניסיוני בתפקידי הנדסת תוכנה המוצר של ביזי הוא שובר שיויון עבור הקהילה העסקית ובעבור העצמאים בישראל.

text bg.png

שי אברהם

מפתח Full Stack

green bg.png
eilon.png
quote.png
linkedin.png

הצטרפתי לביזי בשביל ההזדמנות לפתח מוצר מקורי ואיכותי שיתן מענה לצורך אמיתי בחברה. שמחתי לגלות שחברי הצוות שלי מסכימים ושהעבודה איתם הינה מהנה, יעילה ומלאה בלמידה הדדית.

סטודנט להנדסת תוכנה במכללת סמי שמעון

text bg.png

אילון כהן

מפתח Pyton ו Django

ממלאים פרטים ומצטרפים לרשימת ההמתנה

אין בהצטרפות לרשימת ההמתנה התחייבות מצד הבנק לפתיחת חשבון.

בהרשמה לרשימת ההמתנה הינך מאשר כי גילך 18 לפחות.

תודה על פניתך, נדבר בקרוב

*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.